אודות

פרופ׳ אילן ברוכים הינו מומחה בתחום רפואת נשים, גינקולוגיה אונקולוגית וכירורגיה של מחלות שפירות וממאירות במערכת הרבייה הנשית. בוגר הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה והתמחה ברפואת נשים בבית החולים מאיר בכפר סבא. בהמשך השלים התמחות-על בגינקולוגיה-אונקולוגית באוניברסיטת מקגיל שבמונטריאול, קנדה. 

 

פרופ׳ ברוכים הינו מחבר ושותף במספר רב של מאמרים ועבודות שפורסמו בספרות המקצועית בנושא מחלות ממאירות של מערכת הרבייה הנשית. הינו חוקר בתחום הגינקולוגיה האונקולוגית, בדגש על סרטן השחלות וסרטן הרחם וכן מרצה לסטודנטים ומתמחים בחוג לגינקולוגיה ומיילדות של הפקולטה לרפואה בטכניון. 

פרופ׳ ברוכים שימש כמזכיר החברה הישראלית לגינקולוגיה אונקולוגית ובהמשך כיהן כיושב ראש החברה. כיום הוא משמש כיו״ר ועדת המחקרים הבינלאומיים של החברה הישראלית לגינקולוגיה אונקולוגית.

 

פרופ׳ ברוכים שימש בעבר בתפקיד מנהל שרות הגינקולוגיה האונקולוגית במרכז רפואי מאיר וכיום הינו מנהל מחלקת נשים והיחידה לגינקולוגיה אונקולוגית באגף נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה ומ"מ מנהל האגף.

בין האגודות והחברות שבהן משמש כחבר פעיל:

החברה הישראלית לגינקולוגיה אונקולוגית – יו"ר

האיגוד הישראלי לגניקולוגיה ולמיילדות

החברה הישראלית לקולפוסקופיה וצוואר הרחם

International Society of Gynecologic Cancer

European Society of Gynecologic Oncology

הסדרים עם קופות וביטוחים:

ד"ר ברוכים עובד בהסדרים לגבי ייעוציים וניתוחים עם קופת חולים כללית, מכבי וחברות הביטוח.

הוא מייעץ ומנתח במסגרת כללית מושלם, מכבי זהב וכסף, וחברות הביטוח כלל, מגדל, פניקס הראל ומנורה

ד"ר ברוכים מבצע ניתוחים שונים בתחום, לרבות ניתוחים גינקולוגיים וגינקו-אונקולוגיים, ניתוחים לפרוסקופיים, כריתת רחם, טיפול בלייזר ועוד.

הוא מעניק ייעוץ מקיף ומלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך. המרפאות שלו מקיימות הסדרים עם מיטב חברות הביטוח הפועלות בישראל, כמו גם קופת חולים כללית ומכבי.

קישורים לאתרים נוספים של דוקטור אילן ברוכים